Seksiyonel Kapılar, Endüstriyel yapılar için çok amaçlı tavana açılır şekilde dizayn edilir. Çelik malzemeden imal edilmiştir. Fabrika, depo gibi tüm endüstriyel yapılar için motorlu ve manuel kullanımla ideal bir sistemdir.

Kapıyı 615 veya 495 mm`lik paneller oluşturur. Birbirine panel rengi elektrostatik boyalı çelik, alüminyum veya paslanmaz çelik menteşeler ile bağlanır. 42 mm kalınlığındaki ve 0.78 W/m2K termal katsayılı paneller, arası 40 kg/m3 yoğunluğu poliüretan köpük ile doldurulmuş, iki adet çelik, alüminyum veya paslanmaz çelik levhadan oluşmuştur.

Seksiyonel kapılar Panel içinde rüzgar dayanımını arttıran güçlü çelik levhalar vardır. EPDM contalar sayesinde, yanlarda, alta ve üstte, yağmura ve rüzgara karşı yüksek yalıtım sağlanır. Yay sistemi ile dengelenen kapılar, motora gerek duymadan kolayca manuel olarak açılıp kapatılabilir. Kapılarda yay kopmalarına ve halat atmalarına karşı güvenlik sistemi bulunur.

Panellerde ve raylarda, parmak sıkıştırmasını engelleyen özel detaylar mevcuttur.

Seksiyonel kapılar tesisinizde hız gerektiren yükleme boşaltma çalışmalarında da izolasyonu ön planda tutan ısı ve toz yalıtımı sağlar. İstenilen boyutlarda üretilebilen Endüstriyel Kapı sistemleridir.

Seksiyonel Kapı;
Tavandan yukarı ve aşağı yatay bir şekilde kayarak hareketle çalışır. Kullanım alanlarını genişleten, izolasyonlu, emniyetli ve geniş bir görüş alanı sunar. Üretimi istenilen boyutlarda yapılabilen uzun ömürlü Endüstriyel Kapı çeşitlerinden biridir.

Seksiyonel Kapılar fabrika kapıları, depo kapıları, süpermarket, alışveriş merkezleri, otoparklar gibi bir çok alanda ihtiyaç duyulur. Ayrıca güvenliği üst seviyede sağladığı için dükkan ve mağaza gibi yerler içinde kepenk görevi görür.

 

Seksiyonel Kapılar

Seksiyonel kapılar Ses ve Toz izolasyonu sağlayabilen aynı zamanda Panellerinde ve raylarda parmak sıkıştırmayı önleyen özel detaylar sayesinde iş güvenliğine de katkı sağlamaktadır.

Endüstriyel Kapı Alternatifleri Tam Görüş Seksiyonel KapıSarmal Hızlı Kapılar, Sarmal Metal Kapılar, 

Research

×
img

  Get In Touch

  İletişim Bilgileri

  Telefon

  (216) 311 83 00

  (216) 311 83 00

  E-Mail Adresleri

  info@pawindustrials.com

  info@pawindustrials.com

  Adres

  Osmangazi Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No: 7 Kat : B-1 Sancaktepe, İstanbul, TURKEY