Katlanır PVC Hızlı Kapılar Tesisinizdeki endüstriyel kapılardan beklentiniz yoğun trafikte, zorlu ve değişken hava şartlarında çalışması, günde yüzlerce kez açılıp kapanması, zaman israfının azaltılması, hava akımlarının asgariye indirilmesi, mevcut alanınızın daha hijyen olması, görüntü ve gürültü kirliliğinin minimum seviyeye indirilmesi ise sizin kapınız Paw-Flex Endüstriyel PVC Katlanır tip hızlı kapı olmalıdır. Rüzgar profilleri sayesinde rüzgar mukavemetini maksimum düzeyde tutacak şekilde dizayn edilmiştir.

Ürünün gövde yapısı galvaniz çelikten oluşur. Opsiyonel olarak paslanmaz çelik ve boyalı versiyonu mevcuttur.

Katlanır PVC Hızlı Kapılar veya Sarmal Hızlı Kapılar Endüstriyel Çalışma alanlarında ihtiyaç duyulan yoğun giriş ve çıkış ihtiyaçlarına en kolay şekilde cevap verebilen hızlı kapı çözümleridir.

Hava akımlarını izole edebildiği gibi aynı zamanda buna bağlı toz, nem, görüntü ve gürültü kirliliğini de izole etmeyi başaran Katlanır PVC Hızlı Kapı Sistemleri, çalışma ortamlarını da yaşanılır hale getiren vazgeçilmez çözümlerden biridir.

Yüksek Hızlı Sarmal Kapılar İlaç ve Gıda sanayi, Otomotiv Servis, Site ve kapalı otoparklar gibi hızlı geçiş ihtiyacı olan tüm noktalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Yüksek hızlı kapı, PVC hızlı kapı, Branda kapı, Turbo kapı, Spiral kapı, Fabrika iç kapı, Endüstriyel hızlı kapı, Kendini tamir eden kapı, Fermuarlı kapı, Acil kaçış hızlı kapı, İzolasyonlu hızlı kapı, Katlanır PVC Hızlı Kapılar gibi birçok alternatifi de sizlere sunan Ezer otomatik kapı sistemleri, PAW markası Satış sonrası servis ve destek hizmetleri ile de kurum ve kuruluşların Endüstriyel kapı sektöründe önemli bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

 

Katlanır PVC Hızlı Kapılar

Katlanır PVC Hızlı Kapı fiyatları ölçü ve kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Dilerseniz satış ve proje ekibimiz ihtiyaçlarınız olan lokasyonda doğru ürün ve doğru çözümlerin tespitini yaparak projelendirebilmektedir.

Paw Otomatik Kapı Sistemleri, dünyanın dört bir yanındaki profesyonel geçiş ihtiyaçlarına çözümleri ile güç katmaktadır. Üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için tasarlanan Katlanır PVC Hızlı Kapılar, işinizi kolaylaştıran PVC ürünlerin kullandığı kompakt çözümlerdir.

Diğer Sarmal Hızlı Kapı çözümlerimizi buradan inceleyebilir veya size en uygun çözümler için bizimle iletişim‘ e geçebilirsiniz.

Research

×
img

  Get In Touch

  İletişim Bilgileri

  Telefon

  (216) 311 83 00

  (216) 311 83 00

  E-Mail Adresleri

  info@pawindustrials.com

  info@pawindustrials.com

  Adres

  Osmangazi Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No: 7 Kat : B-1 Sancaktepe, İstanbul, TURKEY