380Vac motora bağlı alüminyum şafta sarılan PVC Branda Perdenin bir kanal içerisinde hızla aşağı-yukarı hareket ettiği Sarmal Kapı sistemleridir. Tesis içerisinde güvenli ve hızlı trafik akışının sağlar. Bu sayede işletmelerde zaman ve enerji kaybını azaltır.

Yüksek Hızlı Sarmal Kapılar

Avrupa menşeili sürtünme ve dış etkenlere dayanıklı branda ve uzun ömürlü motoruyla 7/24 hizmet verir. Kullanım alanları otomotiv, ilaç ve gıda gibi vardiyalı tesislerdir.

Yüksek frekans kaynak makinesiyle PVC Branda ve PVC Şeffaf pencere birleşimini yapar. Özgün tasarım alüminyum raylara takılan çift yönlü kauçuk contalar sayesinde maksimum sızdırmazlık sağlar. Yekpare PVC branda yapısıyla hijyenik ortamlara uyumludur.

Kontrol ünitesi ve güncel güvenlik ekipmanlarıyla birçok otomatik geçiş sistemine uyumludur. Teknolojik hız sürücüsüyle kapıların açılıp kapanma hızları ayarlanabilir.

Üretim alt yapısı ve ürünleri Avrupa’nın önemli test sertifikasyon kuruluşlarından Applus tarafından CE belgelendirilmesi yapılmıştır.

38 yıllık sektör ve müşteri deneyimiyle sizlerin ihtiyaçlarına göre kapılar üreten EZER, ürün seçimi sürecinden hızlı satış sonrası servis hizmetlerine kadar müşterisinin daima yanında olmuştur. Bu sayede Endüstriyel Kapı sektöründe önemli bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

×
img

  Get In Touch

  İletişim Bilgileri

  Telefon

  (216) 311 83 00

  (216) 311 83 00

  E-Mail Adresleri

  info@pawindustrials.com

  info@pawindustrials.com

  Adres

  Osmangazi Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No: 7 Kat : B-1 Sancaktepe, İstanbul, TURKEY